Haftalık Tarot Kartı Falları: 26 Mart – 1 Nisan 2023 Tarot Tahmini | Astroloji

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)

Önümüzdeki haftaki Tarot yorumunuzu öğrenmek için okumaya devam edin.(Unsplash)
Önümüzdeki haftaki Tarot yorumunuzu öğrenmek için okumaya devam edin.(Unsplash)

Aşk: Altı Kılıç

Ruh Hali: Güneş

Kariyer: Hierophant

Hem finansal hem de sağlık cepheleri bu hafta Koç burcunu arıyor. Paranızı muhafazakar planlara yatırın ve bu fırsattan en iyi şekilde yararlanın. Farklı süper gıdalar veya sağlık takviyeleri ile deney yapmayı düşünün. Hatta bazılarınız terfi alabilir veya yeni bir iş bulabilir. Aşk hayatınızın heyecanlı geçmesi muhtemel. Bazı insanlar için teklifler mümkündür. Olası engeller nedeniyle, bu hafta seyahate çıkmak için iyi bir hafta değil. Ancak şimdi ev meselelerine dikkat çekmek için iyi bir zaman. Çocuklara yardım edin veya büyükanne ve büyükbaba için orada olun. Önceden rezerve edilen daireye erken taşınabilirsiniz. Belki de öğrencilerin akademik performanslarını artırmaları gerekiyor. Bununla birlikte, tüm dikkatinizi okul çalışmalarınıza ve sonuçlarınıza verin.

Şanslı Sayı: 2

Şanslı Renk: Bebek Pembesi

BOĞA (21 Nisan-20 Mayıs)

Aşk: Sekiz Madeni Para

Ruh Hali: Yedi Değnek

Kariyer: Yargı

Boğalar bu hafta işte terfi ve zam alabilirler. Ayrıca, gelecekteki buluşmalar ve kutlamalar için iyiye işaret olan güçlü bir aile cepheniz var. Banka bakiyeniz istikrarlı ve çeşitli sağlam yatırım fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte, sağlığınız en iyi durumda olmayabilir. Yeterince sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya öncelik vermelisiniz. Romantik cephe o kadar pürüzsüz olmayabilir. İletişimi geliştirmek ve nasıl hissettiğiniz konusunda daha dürüst olmak için yer var. Öğrencilerin prestijli enstitülere kabul edilmek için notlarını yükseltmeleri gerekecektir. Eski bir mülkün satın alınması ve/veya restorasyonu bazılarının asıl ilgi alanı olabilir. Yalnız seyahat etmeyi seçenler, egzotik yiyecekleri denemek ve harika manzaraları deneyimlemek için daha fazla fırsata sahip olacak.

Şanslı Sayı: 5

Şanslı Renk: Mavi

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)

Aşk: Ölçülülük

Ruh Hali: Şeytan

Kariyer: Aptal

İkizler, bu hafta bazı olumlu sonuçların tadını çıkarmak için iyi bir şans yakalayın. Kariyerinize başlamak isteyen yeni mezunsanız, iş piyasası umut vericidir. Vücudunuzu en iyi durumda tutmak için yoga, sağlıklı beslenme ve egzersize odaklanın. Romantik cephede işler canlanabilir. Ortağınız bile soruyu sorabilir. Bazıları evde aile sorunlarını çözebilir ve bir parti ya da piknik düzenleyebilir. Bununla birlikte, parayla uğraşırken, alışveriş yaparken dikkatli olmak en iyisidir. Gayrimenkule yapılan yeni yatırımlar iyi sonuçlar vermeyebilir. Bununla birlikte, yurt içi seyahat veya dini bir hac, büyük bir mutluluk kaynağı olabilir. Sosyal olarak yapılacak çok şey var gibi görünüyor. Şimdi burs başvurusunda bulunan bir öğrencinin şanslı haftası olabilir.

Şanslı Sayı: 11

Şanslı Renk: Mor

KANSER (22 Haziran-22 Temmuz)

Aşk: Kupa Sayfası

Ruh Hali: Üç Asa

Kariyer: Üç Kılıç

Bu hafta bir dizi umut verici gelişme Yengeçliler için iyiye işaret. Hisse senetleri, hisse senetleri veya diğer varlıkları satın alarak servetinizi artırabilirsiniz. Bir sağlık uzmanından yardım almak, sağlığın korunması için faydalı olabilir. Güven ve şefkat gibi olumlu duygular gelişen romantizminizi güçlendirecektir. Evdeki görünüm umut verici ve rehberlik etmek ve öğretmek için fırsatlar olacak. Birinin kariyeri ile ilgili olarak, işler oldukça iyi görünüyor. Bazılarınız gıpta ile bakılan bir pozisyona terfi ettirilebilir. Gayrimenkul işlemlerinde iyimserlik ve kazançlar devam edebilir. Kendilerini sunan şansları yakalamaya çalışın. Ancak bu hafta seyahat için ideal olmayabilir. Bu nedenle, turlar veya geziler yapmayı planladıysanız, diğer seçeneklere bakmak isteyebilirsiniz.

Şanslı Sayı: 18

Şanslı Renk: Beyaz

ASLAN (23 Temmuz-23 Ağustos)

Aşk: İki Madeni Para

Ruh Hali: Aşıklar

Kariyer: Dünya

Aslanların sağlığının bu hafta mükemmel olması bekleniyor. Kendinize bakmak çok önemlidir, bu nedenle yoga, doğru beslenme ve düzenli egzersiz gibi şeyler yapın. Ev hayatınız da iyiye gidiyor, hatta akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. İstikrarlı bir aşk yaşama şansı var ama yolda bazı tümsekler de olabilir. Tersine, profesyonel yaşamınızda zor zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Aşırı iş yükü ve tanınma veya ilerleme eksikliği gibi şeyler sorunlara neden olabilir. Bununla birlikte, bazılarınıza yeni bir ev satın alarak veya mevcut olanı güncelleyerek taşınma şansı sunulabilir. Sonunda planladığınız o geziye çıkabilirsiniz. Akademik performansınız da iyi görünüyor. Ek olarak, bazılarınız burs kazanabilir.

Şanslı Sayı: 11

Şanslı Renk: Şeftali

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül)

Aşk: Kule

Ruh Hali: Güneş

Kariyer: Güç

Başaklar haftayı kollarını açarak karşılamalıdır. İşinize olan tüm çabalarınızın ve bağlılığınızın karşılığını almak üzere olması mümkündür. Üstlerinizden ve akranlarınızdan bazı övgüler alabilirsiniz. Sağlığınız iyi ve sağlıklı seçimler yaparak dikkatinizi bu şekilde tutmaya verebilirsiniz. Romantik hayatınız heyecan verici ve tatmin edici olabilir. Bir evlilik teklifi ya da unutulmaz bir randevu gecesi ihtimal dahilindedir. İyi bir mali durumdasınız ve karlı bir hisse senedi veya hisse yatırımı yapabilirsiniz. Ancak bu hafta evde tartışmalar ve ziyarete gelen bir akraba nedeniyle biraz zor olabilir. Sağlıklı bir iş-yaşam dengesi sağlamaya çalışın. Mücadele ediyorsanız, yardım için eşinize yaslanın. Seyahat ederken bazı indirimler sizi gülümsetebilir.

Şanslı Sayı: 11

Şanslı Renk: Turuncu

TERAZİ (24 Eylül-23 Ekim)

Aşk: Asaların Kraliçesi

Ruh Hali: İki Madeni Para

Kariyer: Kupa Sekizlisi

Ev içi hayatlar bu hafta çok olaylı olabilir. Küçük davetler ve diğer buluşmalar gibi etkinliklerde ailenizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Yeni yatırımlar ve planlar olumlu sonuç verirse mali durum düzelebilir. Görünüşe göre bu hafta yolunuza yeni bir aşk çıkabilir. Bazı çiftler için şehir dışındaki akşamlar heyecan verici olabilir. Sağlıklı bir yaşam dengesinin sürdürülmesi, stresin azaltılmasına ve genel olarak esenliğe dikkat edilmesini gerektirir. Gençlerin kariyerleri parlak, gelişme ve ilerleme fırsatlarıyla dolu olacak. Bazı kazançlı gayrimenkul yatırım fırsatlarına rastlayabilirsiniz. Sınıftaki ve başka yerlerdeki şeyler de gelişiyor. Doğaçlama bir yolculuk sırasında gerilim yükselebilir. Sağlıklı bir iş-yaşam dengesini koruyarak ve düzenli molalar vererek kendinizi tükenmişlikten koruyabilirsiniz.

Şanslı Sayı: 8

Şanslı Renk: Gri

AKREP (24 Ekim-22 Kasım)

Aşk: Yedi Kılıç

Ruh Hali: Madeni Para Sayfası

Kariyer: Yıldız

Mali ve profesyonel cepheler bu hafta bile görünüyor. Yatırım yapmak veya kredi almak, net değerinizde bir artışa yol açabilir, bu nedenle mali geleceğiniz parlak olabilir. Akrep önemli bir projeyi zamanında bitirebilir. İş güvenlikleri de iyileştirilmelidir. Ancak sağlık optimal olmasa bile, egzersiz için zaman ayırmak ve stresi azaltmak yardımcı olabilir. Uzak bir akrabayla bir aile birleşimi veya dini ziyaret de olasıdır, bu nedenle aile sektöründe işler iyiye gidiyor. Ancak aşk her zaman sorunsuz gitmeyebilir; yanlış anlaşılmalar veya karşılıksız çekim duyguları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Finalist ev planları arasında size hitap eden birini bulabilirsiniz. Akademik performansınızı hazırlama ve geliştirme fırsatları umut verici görünüyor. Bazı insanlar hızlı bir kaçamak yapabilir.

Şanslı Sayı: 11

Şanslı Renk: Gök Mavisi

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Aşk: Çarkıfelek

Ruh Hali: Yıldız

Kariyer: Kule

Yaylar, orta düzeyde bir canlılığa ve düz bir kafaya sahip olabilir. Seçtiğiniz alanda başarı da bekleniyor. Lehinize olan bir transfer alabilirsiniz. Uzak bir akrabanız gelip bir süre sizinle kalabilir. Aşk söz konusu olduğunda,

gezegenler uygun bir hafta için hizalanır. Bir evlilik teklifiyle ilgili güzel haberleri beraberinde getirebilir. Ancak bu hafta bankacılık, borç alma veya yatırım yapma konusunda şansınızı denemek için en iyi hafta olmayabilir. Bununla birlikte, ormanın içinden geçen yürüyüş yolları bazıları için bir olasılıktır. Uygun fiyatlı ev kredileri sayesinde bazıları için yeni bir ev elinizin altındadır. Bu nedenle, finans sektörünün zayıf performansına rağmen Yay burçları genel olarak iyi bir hafta geçirecek gibi görünüyor.

Şanslı Numara: 1

Şanslı Renk: Bordo

OĞLAK (22 Aralık-21 Ocak)

Aşk: Değnek Teni

Ruh Hali: Six of Cups

Kariyer: Six of Coins

Kariyer açısından, Oğlaklar için işler iyiye gidebilir. Terfi, kariyerinizde başarılı olma ve ailenizi geçindirme şansınızı artırabilir. Kurnaz finansal yönetim ile servetiniz artmalı. Ancak yaşlı ebeveynleriniz veya ziyarete gelen ve bakıma ihtiyacı olan bir akrabanız varsa, evdeki yaşam zorlu olabilir. Karşılıksız duygular veya tartışmalar, can sıkıcı olabilecek iki kalp kırıklığı kaynağıdır. Hasta olanların sağlığının iyileşmesi muhtemeldir. Enerji konusunda endişelenmenize gerek kalmadan tüm işleriniz halledilir. Bazı insanlar tam bir ev makyajı yapma şansına sahip olabilir. Dünyayı görmekten elde ettiğiniz enerji artışı ve zihinsel netlik önemli olacaktır. Stres yönetimi, öğrencilerin araştırmak isteyebilecekleri bir alandır.

Şanslı Sayı: 17

Şanslı Renk: Kırık Beyaz

KOVA (22 Ocak-19 Şubat)

Aşk: İmparatoriçe

Ruh Hali: Ten of Cups

Kariyer: Two of Coins

Bu hafta bir denge zamanı. Harika sağlığınız, hayatınızın her alanında size iyi hizmet edecek. Kariyeriniz yükselişte ve promosyonlar ve hatta bir transfer için uygun olabilirsiniz. Mali durumunuz tatmin edici. Büyük alımlar yaparken dikkatli olun. Aşk hayatınız sürpriz tarihler, geceler veya uzun yolculuklarla hareketli olabilir. Bununla birlikte, ailenizdeki anlaşmazlıkları çözmeniz gerekebilir. Profesyonel ve özel hayatınız arasında bir denge kurmaya çalışın. Ailenizin genç üyelerine akıl hocalığı yapmak için orada olmaya çalışın. Yoga ve sağlıklı beslenme, sağlığınıza değerli bir yatırım yapabileceğiniz iki alandır.

Şanslı Sayı: 7

Şanslı Renk: Kahverengi

BALIK BURCU (20 Şubat-20 Mart)

Aşk: Kılıçların Kralı

Ruh Hali: Dünya

Kariyer: Münzevi

Balıklar için bu hafta karışık bir durum söz konusu. Romantik beklentiler çok yüksek. Evde aile üyeleri ile unutulmaz bir zaman belirtilir. Kazançlar ve güvenlik artıyor gibi görünüyor. Düzenli egzersiz ve besleyici yemekler ile sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek çok önemli olacaktır. Ancak, profesyonel dünya o kadar pembe değil. Promosyonda engeller olabilir veya bazılarınız yeni zorluklarla karşılaşabilir. Arkadaşlarla uzun zamandır beklenen yolculuk, bazıları için sonunda gerçekleşebilir. Evin erken mülkiyeti veya bir yenileme projesinin tamamlanması için olasılıklar mevcuttur. Ancak akademik cephe o kadar parlak değil, bu yüzden gözünüzü ödülden ayırmamanız çok önemli. İş ve oyun arasında bir denge kurmak önemlidir. Genel olarak, kişinin fiziksel ve finansal refahına dikkat ederken hayatı, sevgiyi ve aileyi takdir etmek için bir hafta.

Şanslı Sayı: 6

Şanslı Renk: Yeşil


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Çık
sweet bonanza oyna Desi house wife hard fucking by next door bf Mallu xxxx bhabhi sex with photographer Big ass desi girl ki chudai ki porn video pendik escort ümraniye escort konya escort izmir escort şişli escort halkalı escort avrupa yakası escort şişli escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort mecidiyeköy escort istanbul escort şirinevler escort avcılar escort
mecidiyeköy escort ankara escort deneme bonusu veren siteler mamigeek.com

Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.