Garnier çığır açan bir yenilikle güneş koruma kategorisine giriyor

Nigdeli

New member
Mumbai, 18 Ekim 2024: Yeşil güzellikte dünya lideri Garnier, çığır açan ürününün lansmanıyla güneş bakımı kategorisine girdi Süper UV Görünmez Serum Güneş Koruyucu. Hafif formül, SPF 50 ve PA++++ ile geniş spektrumlu koruma sağlayarak cildi %99 güneş hasarından korur. C Vitamini ile zenginleştirilmiş bu güneş koruyucu sadece korumakla kalmaz, aynı zamanda koyu lekelerin düzeltilmesine de yardımcı olur. Ayrıca marka bir devrimi de hayata geçirdi Süper UV görünmez hava sisi güneş koruması makyaj üzerine rahatlıkla uygulanabilen bir üründür. Her iki ürün de beyaz döküm bırakmaz, tüm Hint cilt tiplerine uygundur ve yüksek performanslı güneş koruması arayanlar için konforlu bir günlük seçenek sunar. Bu lansmanla Garnier, en büyük ve en hızlı büyüyen kategorilerden birine girerek cilt bakımındaki konumunu sağlamlaştırıyor.

Hindistan, tüm yıl boyunca yüksek UV indeksine sahip bir UV sıcak noktasıdır. Bu nedenle güneş bakımı birçok Hintli için vazgeçilmez bir kategoridir ancak yine de günlük bir alışkanlık değildir. Süper UV güneş koruyucularının lansmanıyla Garnier, her gün ve her mevsim güneş koruyucu kullanmanın önemi konusunda yaygın farkındalık ve eğitim yaratmayı hedefliyor.

Anshuman Wanchu Genel Müdürü, Garnier, L'Oréal Hindistan şunları söyledi: “Hint cilt tonları ve türleri için test edilmiş ve üretilmiş Garnier Süper UV güneş koruyucularını piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Güneş korumasına yönelik artan talep ve Garnier'in küresel uzmanlığı, etkili, hafif, kullanımı kolay ve erişilebilir ürünlerin piyasaya sürülmesi açısından kazanan bir kombinasyondur. Bu marka dönüm noktası, güzelliği tüm tüketiciler için demokratikleştirme kararlılığımızı güçlendiriyor. Bu lansmanı desteklemek için dijital ve geleneksel platformları, etkileyici işbirliklerini ve yerinde aktivasyonları birleştiren kapsamlı bir pazarlama stratejisi geliştirdik.”

Garnier Hindistan Marka Elçisi Pooja Hegde şunları söyledi: “Mevsim ne olursa olsun, her gün SPF kullanmanın gerektiğine inanıyorum. Artık cildimde hava kadar hafif bir his uyandıran Garnier Süper UV Görünmez Serum Güneş Kremi'ni uygulamadan asla evden çıkmıyorum. Yenilikçi Invisible Air Mist Güneş Koruyucu, makyajın üzerine bile yeniden uygulama için tercihimdir. Tüketicilerin bu çığır açıcı güneş koruyucularını deneyimlemeleri ve heyecanımı paylaşmaları için sabırsızlanıyorum!”

Yakın zamanda Garnier Hindistan'ın marka elçisi olarak atanan Vedang Raina şunları ekledi: “Garnier'in cilt bakımına yaklaşımı benim inandığım şeyle mükemmel bir şekilde örtüşüyor: her gün zahmetsiz, etkili cilt koruması. Garnier'in Süper UV Güneş Koruyucuları, yük olmadan yüksek performanslı güneş koruması arayan herkes için idealdir. Güneş bakımında yeni bir çağ başlatan Garnier'in bu heyecan verici yeni bölümünün bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

Garnier Süper UV Görünmez Serum ve Süper UV Hava Mist Güneş Kremi artık mağazalarda ve e-ticaret platformlarında sırasıyla 349 INR ve 599 INR fiyatla satışa sunuldu.

Garnier'e dair:

Garnier, hepimiz için yeşil güzellikler sağlamaya kendini adamış erişilebilir, kapsayıcı ve çevre dostu bir bilim markasıdır. Garnier, 1904'ten bu yana, gezegen üzerinde sınırlı etkiyle maksimum etkinlik sağlamak için doğal içerikleri en son bilimle birleştirerek dünya çapında doğa bilimine öncülük ediyor. Yeşil bilimlerdeki uzmanlığı, dünya çapındaki tüketicilerin taleplerini ve güzellik ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi, yüksek performanslı ve sürdürülebilir formülleri teşvik etmektedir. Şeffaflığı artırma hedefiyle Garnier, tüketicilerin her gün daha sürdürülebilir seçimler yapmasına yardımcı olan çığır açıcı Ürün Çevresel Skorunu uygulamaya koyan ilk kitlesel pazar kozmetik markası oldu. Garnier markası çeşitli ürün yelpazeleriyle hayat buluyor: Bright Complete, Super UV, Micellar Cleansing Water, Sakura Glow ve Bright Anti-Acne. Bugün Garnier, Cruelty Free International tarafından onaylanan dünyanın en büyük güzellik markasıdır.

Yasal Uyarı: Bu makale ücretli bir yayındır ve Hindustan Times ile herhangi bir gazetecilik/editörlük ilişkisi yoktur. Hindustan Times, makalenin/reklamın içeriğini/içeriklerini ve/veya burada ifade edilen görüşleri onaylamaz/abone olmaz. Hindustan Times, makalede belirtilen hiçbir şeyden ve/veya ayrıca burada yapılan/vurgulanan görüşler, görüşler, duyurular ve beyanlar, beyanlar vb. ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu ve/veya yükümlü olmayacaktır.

Hikayenizin yukarıda açıklandığı gibi öne çıkmasını ister misiniz? Buraya tıklayın!